Polski Klub Stereoskopowy › Polityka prywatności#1
Polski Klub Stereoskopowy    
Toggle Blocks .:: Strona główna :: Forum dyskusyjne :: Moje konto ::.
Menu główne

O użytkowniku

Witaj Nieznajomy

Pseudonim
Hasło

albo...
 Zarejestruj się
jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś...

Członkowie:
Ostatni: BarbaraBalinska
Nowych dzisiaj: 0
Nowych wczoraj: 0
Wszystkich: 1149

Na stronie:
Użytkownicy: 0
Goście: 74
Roboty: 1
Zespół: 0
Zespół online:

Nie ma nikogo z zespołu online!


Polityka prywatności

Warunki umowy rejestracyjnej - przeczytaj uważnie i potwierdź na dole strony!

Chociaż administratorzy i moderatorzy tej witryny usuwają lub edytują wszystkie nieodpowiednie treści najszybciej jak się da, ale niemożliwe jest sprawdzenie każdej wiadomości.
W związku z tym informujemy, że wszystkie wiadomości w tym serwisie wyrażają poglądy i opinie swoich autorów a nie administratorów, moderatorów i właściciela strony (z wyjątkiem ich własnych wypowiedzi), którzy nie mogą być odpowiedzialni za słowa innych osób.

Korzystając z tej witryny musisz też zgodzić się na obowiązujący tu zakaz publikacji jakiegokolwiek materiału obscenicznego, wulgarnego, obrzydliwego, nienawistnego, poniżającego lub dowolnego innego niezgodnego z odpowiednimi regulacjami prawnymi.
Naruszając powyższe reguły narażasz się na natychmiastowe i stałe zabanowanie (i powiadomienie o tym Twojego internet-providera). W tym celu notowane są adresy IP, z których przychodzą poszczególne wiadomości. Webmaster, administrator i moderatorzy tej witryny mają pełne prawo do usuwania, zmian i/lub przenoszenia każdej wiadomości, która według nich tego wymaga. Przez korzystanie z tej witryny zgadzasz się, że każda wpisana przez Ciebie informacja jest przechowywana w bazie danych. Informacje identyfikujące użytkownika nie będą ujawniane bez jego zgody, z wyjątkiem sytuacji określonych przez wymogi prawa. Jednak webmaster, administrator i moderatorzy tej witryny nie mogą być odpowiedzialni za włamania do bazy danych, mogące zagrozić bezpieczeństwu tych danych.

Witryna ta używa cookies (małych plików tekstowych) do przechowywania informacji o użytkownikach na komputerach, z których korzystają. Pliki te nie zawierają żadnych z danych, które wpisałeś i o których mowa powyżej. Służą jedynie do usprawnienia obsługi witryny. Podany przez użytkownika adres e-mail używany jest wyłącznie do potwierdzenia szczegłów rejestracji (w tym hasła) oraz do ewentualnego wysłania nowego hasła - jeśli zapomnisz aktualne hasło.


Wszystkie znaki handlowe i marki są własnością ich właścicieli.
Komentarze wyrażają wyłącznie opinie ich autorów a nie administratorów tej strony, którzy nie odpowiadają za treści publikowane przez użytkowników.
Za treść i stan prawny zdjęć odpowiadają osoby je publikujące.
Interaktywny system PHP na licencji GNU GPL, Autorzy kodu, Polityka Prywatności